آموزش کسب درآمد در بنف

کسب در آمد آسان با بنف

این روزها همه بدنبال راهی برای داشتن درآمد مطمئن و قابل افزایش هستند. درآمدی که شفاف و قابل پیش بینی باشه تا بدونیم چقدر سرمایه داریم و مطمئن باشیم اگه بیشتر تلاش کنیم بیشتر درآمد داریم.بنف کاملا شفاف به شما درآمد تون رو نشون میده و خبری از درصد و پورسانت نا مشخص نیست ، خیلی راحت می تونید تو بنف ثبت نام کنید و پول در بیارین.

 

ثبت نام

برای ثبت نام در بنف هم از طریق وب سایت می تونید عضو بشی و هم از طریق اپلیکیشن پس هر کدوم رو که دوست داری انتخاب ، شماره تلفن خودت رو وارد کن و عضو شو به همین سادگی. فقط فراموش نکن اگه کسی بنف رو به تو معرفی حتما از طریق اون ثبت نام کن تا کد معرف داشته باشی و اگه هنوز کد معرف نداری بعد از ثبت نام و دعوت دوستات از یکیشون کد معرف بگیری اینجوری سودت دو برابر میشه.

 

 

 

دوستات رو به به بنف دعوت کن

حالا شروع کن دوستات رو به بنف دعوت کن تا خرید کنن مهم نیست چی بخرن مهم اینکه که از این به بعد هرچی خرید کنند تو درآمد داری ، یادت باشه بهشون بگی اگه با کد معرف تو ثبت نام کنن اونها هم درآمد دارند، خودت هم اگه با کد معرف ثبت نام کرده باشی می تونی موقع خرید درآمد داشته باشی ،پس اگه هنوز کد معرف نداری فقط کافیه کد معرف یکی از دوستات رو بگیری اینجوری هم تو از خرید درآمد داری هم دوستت به ازای خرید تو درآمد داره.

 

 

 

چجوری درآمدت رو زیاد کنی و ازش استفاده کنی؟

هر چقدر دایره دوستات بزرگتر بشه و خریدهاشون بیشتر بشه درآمد تو هم بیشتر میشه، به همین سادگی. فکر میکنی با درآمدت چی کار میتونی بکنی ؟؟ توی بنف می تونی با درآمدت خرید کنی ، شارژ بخری و قبض پرداخت کنی حتی می تونی درآمدت رو نقد کنی. پس همین الان شروع کن ، ثبت نام کن و بنف رو به دوستات معرفی کن.

 

 

 

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف