درباره بنف

بنف راه چاره درآمد زایی و خرید برای زندگی امروز
زندگی امروزه به واسطه اینترنت کاملا متحول شده و سبک زندگی مردم به گونه ای تغییر یافته که انسان ها را مجاب می‏‌کند برای آسان تر کردن زندگی خود با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد وقت گیر، به روش هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند .
امروزه افراد در تلاش می باشند تا بیشتر نیازهای خود را از طریق خرید اینترنتی تامین کنند تا زمان کمتری صرف تردد درون شهری و پرترافیک داشته باشند تا زمان بیشتری برای خود ذخیره کنند اما بازهم زمان بسیاری را در رفت و آمد شهری برای مشاغل مختلف از دست می دهیم. همچنین با توجه به رشد جمعیت جوان و تغییر شکل ماهیت بسیاری از کسب و کارها و نداشتن سابقه کار، یافتن شغل از دغدغه ها ی مردم شده و همه بدنبال راه چاره برای زندگی با سبک امروز خود می باشند.
بنف؛ راه چاره برای درآمد زایی بدون محدودیت و لذت خریدی آسان برای زندگی به سبک امروز می باشد.

بنف نخستین بستر کسب درآمد مستقیم  همزمان از خرید و فروش در ایران می باشد.
بنف با هدف ایجاد اشتغال زایی و معرفی صاحبان هرگونه کسب و کار برای افزایش درآمد آغاز به کار کرده و در این راستا تصمیم به ایجاد بستری چند منظوره برای درآمد زایی بدون محدودیت و تامین مجموعه ای کامل از خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره را ارائه می دهد.
تیم بنف از طریق وب‌سایت و نرم افزار موبایل بستری برای کاربران فراهم کرده تا در هرکجا و در هرزمان بدون محدودیت به ساده‌ترین شکل بتوانند از فرصت های خود جهت درآمدزایی و خرید استفاده کنند . 
تمامی کاربران بنف به عنوان یک رابط در نظر گرفته می شوند که با سیستم بنف پیوند داده می شود و افزایش وسعت این ارتباط راه درآمد شما می باشد . 
 

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف