روش های ارسال و تحویل کالا

هدف اصلی تیم بنف رضایت مشتری می باشد و بر این اساس تیم تحویل کالای ما در تلاش می باشد لذت خریدی آسان و سریع را برای شما فراهم کند .
ارسال سفارشات در روزهای شنبه تا پنج شنبه (غیر تعطیل) انجام می شود. در صورتی که سفارش در ایام تعطیل ثبت شود مراحل پردازش سفارش جهت تحویل کالا در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش انجام خواهد شد.
در مراحل ثبت سفارش شما می توانید با توجه به شهر سکونت خود ، روش ارسال موجود در شهر خود را انتخاب کنید. 

روش های ارسال درتهران:

ارسال فوری :

در این روش تحویل کالا در کمتر از 3 ساعت انجام می شود و هزینه ارسال فوری برای تمام نقاط تهران 10.000 تومان می باشد . این روش فقط ازساعت9 صبح تا 6 بعد از ظهرقابل ثبت می باشد.

ارسال سریع :

ارسال سفارشات با زمان تقریبی بین 24 تا 48 ساعت کاری با هماهنگی قبلی انجام می شود. سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند و هزینه ارسال سفارش‌های زیر یکصد هزار تومان برای همه نقاط شهر تهران  6000تومان ثابت است.

روش های ارسال در سایر نقاط ایران:
ارسال سفارشات در تمام شهرهای ایران توسط پست پیشتاز انجام می شود و پس از پردازش سفارش و تحویل به پست ، کد رهگیری مرسوله پستی برای شما ارسال می شود.
 زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.  
هزینه ارسال برای سایر نقاط ایران برای سفارش های با ارزش بیش از سیصد هزار تومان رایگان و هزینه ارسال سفارش‌های زیر سیصد هزار تومان براساس تعرفه پست می باشد.
شما می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

قوانین ارسال و تحویل کالا:

شرایط عدم حضور در زمان تحویل:

در صورتی که ارسال فوری یا سریع انتخاب شده باشد سفارش شما برگشت داده می شود و برای ارسال دوباره هزینه ارسال ، از شما دریافت شده و سفارش شما با زمان تقریبی بین 24 تا 48 ساعت کاری با هماهنگی قبلی ارسال می شود. 
در صورتی که ارسال توسط پست انجام شود طبق قوانین پست در دفعات بعد تا سه بار به آدرس مورد نظر مجددا مراجعه می‌شود.

آدرس تحویل :

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

تحویل گیرنده:

بدلیل آنکه مبلغ سفارشات از پیش پرداخت شده می باشد هنگام دریافت کالا ارائه کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی از سوی تحویل گیرنده الزامی می باشد در صورتی که تحویل گیرنده شخص دیگری غیر از صاحب پروفایل می باشد در هنگام ثبت سفارش مشخصات وی باید معرفی شود در غیر این صورت امکان تحویل سفارش ممکن نمی باشد.

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف