کابل شارژ سونی Sony EC803 microUSB

کد کالا : BF-۸۴
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۲۲,۵۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

کابل شارژ سونی Sony EC803 microUSB

کابل شارژ سونی Sony EC803 microUSB

کابل شارژ سونی Sony EC803 microUSB، برای شارژ و انتقال داده برای گوشی سونی و دیگر گوشی های سازگار با microUSB قابل استفاده است. این کابل دو رابط دارد یکی پورت USB و دیگری پورت microUSB است. کابل شارژ سونی Sony EC803 microUSB اوریجینال بوده و از متریال خوب و مرغوب ساخته شده که در صورت استفاده صحیح به این زودی ها خراب نمی شود. این کابل هم برای شارژ گوشی و یا تبلت استفاده میشود و هم برای انتقال اطلاعات میان گوشی و کامپیوتر و یا لپ تاپ .از ویژگی های کابل EC803 پشتیبانی از انتقال پرسرعت (USB 2.0) اطلاعات بین گوشی شما و کامپیوترتان می باشد که با سرعت بالا انتقال اطلاعات انجام می شود.

شارژرها و کابل شارژها از جمله وسایلی هستند که کیفیت و سازگاری آن ها ارتباط مستقیمی با عملکرد صحیح دستگاه شما دارد. بنابراین توصیه می کنیم همیشه در خرید شارژر و کابل شارژ دقت لازم را مبذول داشته باشید و به سازگاری آن توجه کنید.

استفاده از کابل های اورجینال برای شارژ و انتقال داده همیشه در اولویت قرار دارد زیرا این کابل ها علاوه بر اینکه کیفیت ساخت، بدنه و کانکتورهای آنها نسبت به برنده های متفرقه ساخته شده بهتر است از کارآیی خوبی نیز برخوردار هستند. کابل شارژ سونی Sony EC803 microUSB یکی از این مدل های به شمار می رود که معمولا افرادی که از گوشی و تبلت های این شرکت استفاده می کنند برای شارژ و یا انتقال اطلاعات میان گوشی و کامپیوتر و یا لپ تاپ به آن نیاز پیدا می کنند. شما با این کابل به سرعت می توانید به اطلاعات موجود روی گوشی و یا تبلت خود توسط کامپیوتر دسترسی داشته و یا آن را شارژ نمایید. فرایند شارژ می تواند به کمک لپ تاپ ، کامپیوتر و یا توسط شارژر سریع سونی انجام بگیرد. البته در نظر داشته باشید که این کابل با تمام دستگاه های دارای پورت Micro USB سازگار است.

اگر شارژر یا کابل شارژ اورجینال گوشی سونی خود را به هر دلیل از دست داده اید و تمایل ندارید با استفاده از شارژرهای تقلبی به باتری و گوشی خود صدمه بزنید. پیشنهاد می کنیم از شارژر و کابل شارژهای اصل که توسط کمپانی تولید کننده دستگاه شما ساخته شده اند استفاده کنید. شارژر بی کیفیت ممکن است نه تنها به دستگاه شما آسیب وارد کند بلکه امکان دارد به خود شما نیز صدمه بزند. 

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف