تا ۲۹%تخفیف

کابل شارژ سامسونگ 1متری سفید

کد کالا : BF-۷۶
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت اصلی : ۴۵,۰۰۰ تومان
تخفیف برای شما : ۱۰,۰۰۰ تومان
35000
مبلغ پرداختی شما : ۳۵,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

کابل شارژ سامسونگ 1متری سفید

کابل شارژ سامسونگ 1متری سفید

کابل شارژ مینی USB:

این نوع اتصال استاندارد برای گوشی های موبایل قبل از آمدن میکرو USB است. همانطور که از نام آن می توان حدس زد، مینی USB کوچکتر از USB معمولی است و هنوز در برخی دوربین هایی که دارای اتصالات غیر استاندارد هستند استفاده می شود.

 

نکات دقیق تر در مورد کابل شارژ میکرو USB

اگر شما یک گوشی یا تبلت اندروید دارید، قطعا یک کابل میکرو USB در منزل خود دارید. حتی طرفداران پر و پا قرص اپل نیز نمی توانند انکار کنند که میکرو USB ها رایج ترین نوع اتصال برای چیزهایی مانند پاورهای خارجی، بلندگوها و غیره هستند.

اگر شما گجت های زیادی می خرید احتمالا متوجه می شوید که تعداد زیادی از این اتصالات را در طول زمان جمع آوری کرده اید و از آن جایی که آن ها در کل قابل تعویض هستند، ممکن است هرگز نیازی به خرید به صورت جداگانه نداشته باشید مگر این که آن ها را گم کرده یا شکسته باشید.

هنگام خرید یک کابل USB ممکن است وسوسه شوید که مدل های ارزان تر را خریداری کنید اما همانند خرید سایر لوازم این ایده خوبی نیست. کابل هایی که با کنترل کیفیت پایین ساخته شده باشد به آسانی می شکنند و کابل شارژری که اندکی شکستگی داشته باشد برای شارژ یک دستگاه کاملا بی فایده می تواند باشد. پس منطقی عمل کنید و به دنبال محصولی با کیفیت از یک برند شناخته شده باشید. تفاوت قیمتی که می پردازید ارزشش را دارد.

انواع کابل های شارژ یو اس بی و تفاوت آن ها با هم

چیز دیگری که باید به آن توجه کنید طول کابل شارژ است. کابل شارژ های کوتاه برای حمل کردن بسیار عالی هستند اما این گاهی اوقات باعث می شود که هنگام شارژ شدن گوشی تان برای استفاده از آن روی زمین و نزدیک پریز برق بنشینید.

کابل شارژ خیلی بلند حمل کردنش سخت است و به راحتی به هم گره می خورد و ممکن است به پای افراد گیر کند. یک متر برای طول کابل شارژ خوب است. این طول به شما اجازه می دهد تا گوشی خود را در دست خود نگهدارید درحالی که به یک باتری درون جیب یا کیف تان متصل است و برای بازی کردن پوکمون گو یا صرفا استفاده از تلفن هنگام مسافرت برای مدت طولانی عالی است.

در نهایت طول کابلی که شما نیاز دارید بستگی به شرایط و اولویت های شما دارد اما برای اطمینان می توانید پک های کابل شارژ چندتایی خریداری کنید که شامل چند کابل شارژ با طول های مختلف است.

برخی از کابل شارژ های با کیفیت از ایجاد ارتباط داده ای با کامپیوتری که به آن گوشی خود را وصل کرده اید جلوگیری می کند و از این رو باعث افزایش سرعت شارژ می شود. جایگزین دیگر آن آداپتور شارژی است که انتقال داده را غیرفعال کند و بتواند با هر نوع کابل موجود استفاده شود.

یکی از معضلات دائمی با کابل USB حداقل قبل از استاندارد نوع C این است که اتصال دهنده ها برگشت پذیر نیستند و این بدان معناست که اغلب برای وصل کردن کابل به دو بار تلاش نیاز دارید. بعضی از تولیدکنندگان تلاش کرده اند تا این مشکل را رفع کنند و کابل شارژرهایی تولید کرده اند که از هر دو طرف برگشت پذیر هستند و این یعنی در تاریکی هم به سادگی می توانید USB را به گوشی یا آداپتور خود وصل کنید.

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف