هندزفری اس 4 سامسونگ Samsung Galaxy S4 Handsfree

کد کالا : BF-۸۵
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۶۳,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

هندزفری اس 4 سامسونگ Samsung Galaxy S4 Handsfree

هندزفری اس 4 سامسونگ Samsung Galaxy S4 Handsfree

هندزفری اس 4 سامسونگ Samsung Galaxy S4 Handsfree محصولی از شرکت سامسونگ است که همراه گوشی گلکسی اس 4 در جعبه آن قرار دارد برای همه این مسئله پیش آمده که هندزفری اصلی گوشی خود را به دلیلی از دست داده اند یا خراب شده و بدنبال خرید هندزفری اصلی گوشی خود هستند شاید گاهی هم برای لذت بیشتر از شنیدن موسیقی نیاز به هندزفری با کیفیت داشته باشید .هندزفری اس 4 سامسونگ Samsung Galaxy S4 Handsfree توسط کمپانی سامسونگ ساخته شده که علاوه بر ظاهر شیک و کم نظیر خود از کیفیت صدای بیس و استریو بالایی بهره می برد و هنگام گوش کردن به موسیقی توسط این هندزفری تجربه ی بیس بسیار خوب در لذت گوش دادن به آهنگ را خواهید داشت.طراحی این هندزفری به گونه ای است که کاملا منطبق با هندسه گوش شماست(ارگونومیک) و در حین استفاده از این محصول،احساس راحت تری در مقایسه با سایر هدفون و هندزفری ها دارید.

 

روی گوشی‌های این محصول سرگوشی‌های سیلیکونی تعبیه شده است که بسیار نرم و با کیفیت هستند. این سرگوشی‌ها باعث می‌شوند که هندزفری به خوبی در گوش قرار گیرد. همچنین از نشر صدا به محیط بیرون جلوگیری می‌کنندروی گوشی‌های این محصول سرگوشی‌های سیلیکونی تعبیه شده است که بسیار نرم و با کیفیت هستند. این سرگوشی‌ها باعث می‌شوند که هندزفری به خوبی در گوش قرار گیرد. همچنین از نشر صدا به محیط بیرون جلوگیری می‌کنند و به طور کامل صدای نویز و صدای بیرون به از بین می برد و کاهش صدا را به حداقل می رساند و صدایی که می شنوید حداکثر خروجی را دارد بنابراین صدای خروجی از آن صدایی رسا و بسیار با کیفیت می باشد. 

گفتنی است که این هندزفری دارای جک 3.5 میلیمتری می باشد و برای تمامی گوشی ها و تبلت هایی که درگاه این جک را دارند مناسب می باشد.کابل این هندزفری دارای روکش پلاستیکی و با طول 1.2 متر است که مقدار بسیار مناسبی به شمار می‌رود. . شرکت سامسونگ یک پنل شامل کلید و میکروفن روی کابل تعبیه کرده است. به کمک میکروفون و کلید تعبیه شده می‌توان به تماس‌های تلفنی پاسخ داد. هندزفری اس 4 سامسونگ Samsung Galaxy S4 Handsfree وزن بسیار کمی دارد و هنگام قرارگیری روی گوش باعث ایجاد مزاحمت نمی‌شود.

 

 

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف