هدست بلوتوث جبرا مدل Mini با شارژر فندکی Jabra Mini Bluetooth Headset

کد کالا : BF-۱۰۶
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۳۴۰,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

هدست بلوتوث جبرا مدل Mini با شارژر فندکی Jabra Mini Bluetooth Headset

هدست بلوتوث جبرا مدل Mini با شارژر فندکی Jabra Mini Bluetooth Headset

هدست بلوتوث جبرا مدل Mini با شارژر فندکی Jabra Mini Bluetooth Headset با بلوتوث نسخه ی 4.0 به دستگاه شما وصل می‌شود و باتری آن حداکثر 9 ساعت به شما امکان مکالمه می‌دهد. این هدست بلوتوث گزینه‌ای مناسب برای رانندگان خودرو و موتور است. در هدست بلوتوث Jabra mini یک دکمه بزرگ و سراسری وجود دارد که با فشاردادن آن تماس برقرار می‌شود. بزرگ بودن این دکمه از این جهت ویژگی خوبی است که برای پیداکردن آن نیاز ندارید زمان زیادی صرف کنید. هدست بلوتوث Mini جبرا کوچک و ساده طراحی شده و با یک قلاب در گوش محکم می‌شود. 

جبرا ضمن اینکه هدستی با قیمت مناسب تولید کرده است، در ساخت آن به نویز و کیفیت صدا بی‌توجه نبوده و در این هدست تلاش شده تا جای ممکن نویز کم شود. اگر این هدست را روشن بگذارید و از آن استفاده نکنید، خودش به طور خودکار خاموش می‌شود. البته این در شرایطی است که با دستگاهی Pair نشده باشد. این ویژگی باعث صرفه‌جویی در مصرف باتری می‌شود. شارژکردن هدست Mini از طریق کابل microUSB انجام‌ می‌شود و درگاه مخصوص آن درست در بالای هدست واقع شده است.

چیزی که یک هدست بلوتوث باکیفیت واجب است به همراه خود داشته باشد قلاب‌ها و سرگوشی‌های یدک به تعداد زیاد است که خوشبختانه در بسته Jabra Mini وجود دارند. اما چیزی که این محصول را متمایز و منحصر به فرد می‌کند وجود یک شارژر فندکی تک پورت به همراه هدست بلوتوث است. این شارژر فندکی قادر است با اتصال به درگاه فندک خودرو گوشی موبایل و حتی هدست بلوتوث شما را شارژ کند. بنابراین اگر این هدست را برای استفاده در خودرو تهیه می‌کنید خیالتان بابت شارژ آن راحت باشد.

در هدست بلوتوث جبرا مدل Mini با شارژر فندکی Jabra Mini Bluetooth Headset قابلیتی وجود دارد ه به آن چرت زدن باتری یا Power Nap مشهور است. دلیل این امر خاموشی خودکار هدست برای ذخیره سازی انرژی باتری آن در مواقعی که از آن استفاده نمی شود، می باشد. در این صورت باعث افزایش عمر باتری هدست خواهد شد. استفاده در تمام روز جبرا Mini نیز دارای راهنمایی صوتی است که به شما از وضعیت اتصال به دستگاه و زمانی که شما نیاز به شارژ هدست خود دارید را اطلاع می دهد.

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف