مسواک برقی اورال-بی Vitality D12.513w 3D White

کد کالا : BF-۵۸
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۱۷۲,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

مسواک برقی اورال-بی Vitality D12.513w 3D White

مسواک برقی اورال-بی Vitality D12.513w 3D White

مسواک برقی 3D WHITE اورال بی Oral-B مدل D12.513W وسیله ای حرفه ای با عملکرد شارژی و استفاده آسان به بهترین نحو دندان ها را مسواک می زند. این مدل از مسواک های برقی اورال بی با استفاده از حرکت نوسانی و چرخشی، دندان ها را بسیار تمیز و سفید می نماید.سرعت چرخش بالای این مسواک زمانی‌‌که روی دندان قرار می‌گیرد، باعث پاک‌شدن و تمیزی دندان می‌شود که چندین‌برابر عملکرد مسواک دستی است.

از ویژگی های سری مسواک برقی ارول -بی می توان به زمان مصرف آن توجه کرد باید دقت داشت که بعد از تغيير رنگ الياف برس مسواک، زمان تعويض سري آن فرا رسيده است. باتری دستگاه از جنس نیکل فلز هیدرید بوده و مدت زمان شارژ آن حدود 16 ساعت می باشد. طراحی خوش دست بدنه مسواک با روکش سیلیکونی نرم موجب شده تا کار با این وسیله آسان و لذت بخش باشد. جهت شارژ و نگهداری مسواک یک پایه همراه با آن ارائه شده است.

نحوه‌ی شارژ شدن این دستگاه از طریق پایه‌ی شارژی است که برایش در نظر گرفته شده . همانند تمامی مسواک‌ها برای استفاده از دستگاه، باید آن را به مدت ۱۶ تا ۲۰ ساعت شارژ کرد که مصرف‌کننده را حدود ۶ الی ۷ روز، از شارژ مجدد بی‌نیاز می‌کند.
افراد بسیاری برای خرید مسواک‌های برقی، این سوال برایشان مطرح می‌شود که آیا مصرف این دستگاه برای دو یا چند نفر با سری‌های مختلف ممکن است یا خیر؟ پاسخ این سوال مثبت است؛ چرا که سری‌های این مسواک تعویض‌شدنی هستند و مشکلی برای استفاده‌ی کاربران مختلف وجود ندارد.
برای تمیز کردن این مسواک کافی است هنگامی که دستگاه روشن است، سَری آن را به حالت کج زیر شیر آب بشویید، به طوری که آب وارد دستگاه نشود. سپس دستگاه را خاموش کرده و سَر آن را مجددا به صورت جداگانه بشویید.

 

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف