تا ۸%تخفیف

مسواک برقی اورال-بی Vitality Cross Action

کد کالا : BF-۵۷
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت اصلی : ۲۸۲,۰۰۰ تومان
تخفیف برای شما : ۲۰,۰۰۰ تومان
262000
مبلغ پرداختی شما : ۲۶۲,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

مسواک برقی اورال-بی Vitality Cross Action

مسواک برقی اورال-بی Vitality Cross Action

مسواک برقی اورال-بی Vitality Cross Action محصولی بهداشتی با طراحی حرفه ای است که با بدنه آرگونومیک موجب استفاده آسان از دستگاه گردیده است . این مسواک برقی درعین زیبایی، فوق‌العاده کاربردی است و دارای سری برای دندان‌های حساس است که توانایی پاک‌کردن فاصله‌های میان‌دندانی را دارد؛ به‌ همین دلیل عملکردی مشابه نخ دندان خواهد داشت. اورال-بی با تمیزکردن عمقی و دقیق دندان‌ها، از پوسیدگی آن‌ها جلوگیری می‌کند و اجازه نمی‌دهد کوچک‌ترین ذره‌ از موادغذایی در لابه‌لا و سطح دندان‌ها باقی بماند. سری این مدل به راحتی قابل تعویض بوده و با خرید سری های مجزا با حلقه های رنگی می توان برای تمام افراد خانواده مورد استفاده قرار داد.

مسواک برقی اورال-بی Vitality Cross Action پلاک‌های دندان را از بین می‌برد و قدرت پاک‌کنندگی بسیار بالایی دارد؛ همچنین قادر است به‌طور سه‌بعدی دندان‌ها را سفید و براق ‌کند. سری مسواک دارای الیاف نرم و لطیفی است که حتی برای تمیزکردن لثه‌ها هم کاربرد دارد و می‌تواند برای انواع دندان‌ها حتی دندان‌های حساس استفاده شود.از ویژگی های سری مسواک برقی ارول -بی می توان به زمان مصرف آن توجه کرد باید دقت داشت که بعد از تغيير رنگ الياف برس مسواک، زمان تعويض سري آن فرا رسيده است. تکنولوژی دوبعدی مسواک اورال-بی هم نوسانی و هم دورانی بوده و قادر است تمام سطوح دندان‌ها را بشوید. اورال-بی با چرخش زاویه‌ای، دندان‌ها را تمیز می‌کند و دیگر نیازی نیست دست حرکت زیادی داشته باشد.مدت زمان مناسب برای مسواک زدن با این دستگاه 2 دقیقه میباشد که تایمر هوشمند داخلی دستگاه پس از دو دقیقه ، با صدای هشدار شما را مطلع میسازد .

مسواک برقی اورال-بی Vitality Cross Action دارای پایه ی شارژر می باشد که با برق شهری استفاده می شود.  باتری شارژی دستگاه از نوع نیکل فلز هیدرید بوده و پس از پایان شارژ کامل می توان برای 5 تا 7 روز از مسواک استفاده کرد . 

 

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف