محافظ گوشی آیفون X ایکس دوریا مدل X-Doria Defense Ultra

کد کالا : BF-۱۱۶
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۲۳۵,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

محافظ گوشی آیفون X ایکس دوریا مدل X-Doria Defense Ultra

محافظ گوشی آیفون X ایکس دوریا مدل X-Doria Defense Ultra

برند ایکس دوریا «X-Doria» برای حافاظت از گوشی سر سخت ترین قاب ها را روانه ی بازار کرده. کمپانی ایکس دوریا برای قاب گوشی آیفون X ایکس دوریا مدل X-Doria Defense Ultra با استفاده از فلز به جای پلاستیک میزان قدرت مقاومت در برابر ضربه را در این قاب افزایش داده . پوشش کامل این قاب تنها راه محافظت از آیفون X شما می باشد. برای افزایش مقاموت در این قاب از متریال الاستومر ، پلی کربنات سخت، TPU و آلومینیوم آنودایز شده استفاده شده تا حفاظت از آیفون شما چندین برابر شود .

قاب گوشی آیفون X ایکس دوریا مدل X-Doria Defense Ultra در آزمون MIL-STD-810 دارای مقاومت 12 فوت (4 متری) بر روی بتن می باشد. استاندارد MIL-STD-810 دامنه گسترده ای از شرایط محیطی را شامل میشود؛ شرایط فشار پایین برای تست ارتفاع، قرار گرفتن در معرض دماهای بالا و پایین به علاوه ایجاد شوک های دمایی، شرایط بارانی، رطوبت، قارچ های محیطی، مه نمکی برای آزمون زنگ زدگی، شن و غبار، اتمسر انفجاری (ترکیبی از مواد به شدت قابل انفجار با هوا)، فرآیند نشت، شتاب، شوک و شوک ناشی از حمل و نقل، ارتعاشات تیراندازی و لرزش های تصادفی.

این استاندارد مدیریت فرآیندهای زیست محیطی و فرآیندهای مهندسی را توصیف می کند که می تواند ارزش زیادی برای ایجاد اطمینان در مورد ارزشمندی زیست محیطی و دوام کلی سیستم طراحی داشته باشد. این استاندارد شامل برنامه ریزی کاربردی نظامی و جهت گیری مهندسی برای در نظر گرفتن تأثیرات استرس زیست محیطی بر روی تجهیزات در تمام مراحل عمر مفید آنها است. این سند طراحی یا مشخصات آزمون را تحمیل نمی کند. در عوض، پروسه بهینه ای را توصیف میکند که منجر به طراحی واقع گرایانه متریال ها بر مبنای نیازهای عملکردی سیستم میشود. در نهایت، محدودیت های ذاتی در آزمایشات آزمایشگاهی وجود دارد که ضروری است از قضاوت مهندسی مناسب برای استخراج نتایج آزمایشگاهی نسبت به نتایجی که ممکن است تحت شرایط واقعی استفاده از سیستم بدست آید، استفاده شود. در بسیاری از موارد، تنش های محیطی در دنیای واقعی (به طور جداگانه یا ترکیبی) در آزمایشگاه نمی تواند تکرار شود. بنابراین، کاربران نباید فرض کنند که موردی که آزمون آزمایشگاهی را می گذراند، لزوما از پس آزمایش های محیطی یا میدانی نیز بر میآید. اما باید در نظر داشت که این امتیاز برای قاب گوشی آیفون X ایکس دوریا مدل X-Doria Defense Ultra باعث می شود تا این قاب از محافظ های سر سخت موجود در بازار برای آیفون X شما باشد.

 

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف