تا ۴%تخفیف

محافظ صفحه آیفون X بلوئو Blueo 2.5D Full Cover Tempered glass Privacy

کد کالا : BF-۱۰۲
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت اصلی : ۱۳۵,۰۰۰ تومان
تخفیف برای شما : ۵,۰۰۰ تومان
130000
مبلغ پرداختی شما : ۱۳۰,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

محافظ صفحه آیفون X بلوئو Blueo 2.5D Full Cover Tempered glass Privacy

محافظ صفحه آیفون X بلوئو Blueo 2.5D Full Cover Tempered glass Privacy

محافظ صفحه آیفون X بلوئو Blueo 2.5D Full Cover Tempered glass Privacy به عنوان یکی از پرطرفدارترین گلس های محصول شرکت Blueo است. این گلس صفحه نمایش گوشی های موبایل iPhone X را به طور کامل می پوشاند و قابلیت محافظت شگفت انگیزی از صفحه نمایش گوشی موبایل دارد. در ساخت این گلس از مواد خاصی استفاده شده است که منجر به ایجاد سختی تا 9H شده است بنابراین قابل برداشت است که این گلس از صفحه نمایش گوشی های موبایل iPhone x در برابر خط و خش به خوبی محافظت می کند.

محافظ صفحه نمایش یا گلس یك وسیله ضروری برای گوشی های موبایل است. علاوه بر عمل محافظت صفحه نمایش در برابر ضربه و شكسته شدن، برای جلوگیری از نشستن گرد و غبار و لكه های چربی و همچنین وضوح بهتر تصویر نیز كاربرد دارد. محافظ صفحه آیفون X بلوئو Blueo 2.5D Full Cover Tempered glass Privacyیك محافظ مخصوص گوشی موبایل iPhone X دارای دو رنگ مشكی و سفید می باشد . این گلس فوق حرفه ای دارای ویژگی های طراحی 2.5D،  وضوح بی نقص، تاچ نرم و حساسیت بی نظیر، ضد چربی و ضد خش بودن و بسیار نازک می باشد  این مدل از گلس شرکت بلوئو نصب بسیار آسانی دارد . ویژگی برتر و متمایز كننده این محصول که با مدل Privacy در بازار معروف می باشد.

محافظ صفحه آیفون X بلوئو Blueo 2.5D Full Cover Tempered glass Privacy به شدت برای افرادی که به دنبال راهی برای حفظ حریم خصوصی صفحه نمایشگر گوشی موبایل خود هستند، توصیه می شود به این دلیل که چنانچه کاربر به صورت مستقیم به صفحه نمایش گوشی موبایل خود نگاه کند،شفافیتی مثال زدنی و رنگ طبیعی صفحه نمایش را بدون هیچ تغییری در کیفیت آن می بیند اما اگر شخصی صفحه نمایش گوشی های موبایل iPhone X را از طرفین ببیند، چیزی جز صفحه نمایشی سیاه رنگ نمی بیند.

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف