ماشین اصلاح صورت براون Braun 9290CC

کد کالا : BF-۶۰
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۳,۶۸۰,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

ماشین اصلاح صورت براون Braun 9290CC

ماشین اصلاح صورت براون Braun 9290CC

ماشین اصلاح صورت براون Braun 9290CC از محصولات سری ۹ براون ، ساخت کشور آلمان می باشد و یکی از پیشرفته ترین ریش تراش های این شرکت میباشد. این محصول در کنار زیبایی از کیفیت عالی با عملکرد راحت و سریع برخوردار بوده و اصلاحی کامل و بی نقص را برای آقایان فراهم می آورد تا همواره ظاهری آراسته و مرتب داشته باشند

از ویژگی های این ماشین اصلاح باید به سری آن اشاره کرد که مجهز به تیغه چهار قسمتی منعطف است و با قابلیت اعطاف پذیری در زوایای مختلف به راحتی روی پوست صورت حرکت کرده و موهایی را که در جهات مختلف روییده اند را اصلاح می کند. همچنین یک سری خط زن جهت مرتب کردن و ایجاد خط ریش روی بدنه ریش تراش تعبیه شده که به صورت کشویی بالا می آید و به آسانی قابل استفاده می باشد.

این دستگاه کاملا ضد آب می باشد و میتوانید ار آن حتی زیر دوش استفاده کنید و قابلیت استفاده برای اصلاح تر و خشک را دارد همچنین مجهز به پایه شستشوی مخصوص با قابلیت شارژ دستگاه و شستشو و خشک کردن سریع ریش تراش می باشد که توصیه می شود تقریبا هر ماه با قرار دادن مایع مخصوص در محفظه زیر پایه، ریش تراش را درون آن قرار داده و تمیز نمایید تا کارایی و بازده بهتری داشته باشد.

این دستگاه دارای عمیلکرد راحت و طراحی ضد لغزش می باشد که می توان به راحتی آن را در دست گرفت و بدون خستگی به اصلاح پرداخت، در صورت نیاز می توانید از کلید قفل سری جهت ثابت کردن آن استفاده نمایید. دستگاه دارای کلید روشن و خاموش و صفحه نمایشگر دیجیتال جهت نمایش میزان شارژ باتری در 9 درجه می باشد. پس از پایان کار با دستگاه نیز می توانید سری ریش تراش را زیر شیر آب شستشو دهید. در ضمن برای نگهداری و جابجایی دستگاه یک کیف شیک و مستحکم همراه با آن ارائه گردیده است.

 

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف