ماشين اصلاح صورت براون BT5070 Braun

کد کالا : BF-۶۳
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۶۶۶,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

ماشين اصلاح صورت براون BT5070 Braun

ماشين اصلاح صورت براون BT5070 Braun

ماشين اصلاح صورت براون BT5070 Braun مجهز به دو خط زن می باشد، یک خط زن اصلی و یک خط زن کوچک‌تر قابل استفاده برای مرتب کردن دقیق بعضی نقاط صورت است. خط زن اصلی دندانه‌های درشت‌تر و عرض بیشتری دارد و برای اصلاح و خط انداختن موها استفاده می‌شود.این ماشین اصلاح مجهز به 2 شانه اصلاح قابل جداسازی بوده که برای اصلاح سر از 10 تا 20 میلی متر با فواصل 1 میلی متری و برای اصلاح صورت از 1 تا 10 میلی متر با فواصل 0.5 میلی متری قابل تنظیم است و در مجموع قابلیت اصلاح مو در 25 اندازه مختلف را دارد. همچنین به کمک سری خط زن کشویی روی بدنه می توانید خط ریش خود را به راحتی مرتب و کوتاه نمایید. تغییر طول اصلاح توسط چرخ درجه‌بندی دار روی بدنه انجام می‌شود. خط زن کوچک‌تر دستگاه با فشار از پایین به بالای آن بیرون می‌آید و به دلیل عرض کمتر تیغه و دندانه‌های نزدیکی که به هم دارد برای اصلاح دقیق خط ریش و سبیل بسیار مناسب است.

تیغه ی ماشين اصلاح صورت براون BT5070 Braun از جنس استیل ضد زنگ و مستحکم تهیه شده که با موجب عملکرد بهتر و عمر طولانی تر آن می گردد. دکمه روشن و خاموش دستگاه در پشت بدنه تعبیه شده است.این دستگاه قابل شارژ می باشد و باتری دستگاه از نوع نیکل-فلز هیدرید بوده که با 60 دقیقه شارژ کردن می‌توان به مدت 50 دقیقه به شکل بی‌سیم از آن استفاده کرد. البته می توان با سیم هم از این دستگاه استفاده کرد ولی چون باتری قابلیت شارژ سریع نیز دارد شما می توانیدب با 5 دقیقه شارژ کردن باتری، انرژی لازم برای بیش از یک اصلاح را در آن ذخیره کرد. LED کوچک روی بدنه، کم بودن شارژ باتری و وضعیت شارژ شدن آن را نشان می‌دهد.

از ویژگی های قابل ذکر دستگاه قابل شستشو بودن سری آن است که به شما این امکان را می دهد تا پس از استفاده سری آن را زیر شیرآب تمیز نمایید. این دستگاه با ولتاژ جهانی 100 تا 240 ولت عمل می کند و به شما این امکان را می دهد تا در هر نقطه از جهان آن را همراه با خود داشته باشید. با استفاده از برس تمیزکاری همراه دستگاه می توانید تیغه و شانه ها را تمیز کنید و تیغه را هر از چندگاهی به کمک روغن مخصوص چرب کنید تا کارایی دستگاه افت نکند. در ضمن جهت نگهداری و جابجایی وسیله یک کیسه پارچه ای همراه با مجموعه ارائه گردیده است.

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف