ماشين اصلاح صورت براون 7893S Braun

کد کالا : BF-۶۵
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۱,۷۸۸,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

ماشين اصلاح صورت براون 7893S Braun

ماشين اصلاح صورت براون 7893S Braun

ماشين اصلاح صورت براون 7893S Braun یکی از بی نظیر ترین محصولات این شرکت ساخت کشور آلمان میباشد.این محصول با طراحی ارگونومیک و خوش دست وسیله ای کاربردی برای استفاده آقایان است و از لحاظ کیفیت و عمر کاردهی بی همتا و بی رقیب در بین همه مدل های براون میباشد.بسیار دقیق بوده و نیازی به تکرار اصلاح یک نقطه بیش از دو بار نمیباشد.ماشین های سری 7 براون از تکنولوژی هوشمند استفاده شده وریش تراش تراکم ریش را اندازه گیری می کند و در صورت نیاز، قدرت اضافی را فراهم می کند. دارای پنج حالت اصلاح از حساس به توربو براساس حساسیت نوع پوشت خود می توانید اصلاح متفاوتی را تجربه کنید.

 بر روی بدنه ماشین اصلاح کلید های روشن و خاموش ، کلید های + و – و نمایشگر میزان شارژ میباشد که میتوان با استفاده از کلید + و – از می توانید یکی از 5 حالت اصلاح مورد علاقه شما از حالت حساس به حالت توربو را با توجه به نوع پوست خود انتخاب نمایید . عملکرد شارژی این دستگاه سبب راحتی در استفاده از این محصول گردیده . پس از طی زمان 1 ساعت ماشین اصلاح صورت براون کاملا شارژ شده و قابلیت اصلاح تا 50 دقیقه را دارا میباشد. همچنین دارای قابلیت شارژ سریع بوده که پس از 5 دقیقه برای یکبار اصلاح شارژ میشود.ریش تراش براون از یک تیغه هایپر لیفت برای بلند کردن موهای خوابیده و دو فویل فلزی برای اصلاح دقیق موها حتی به اندازه 0.05 میلیمتر استفاده میکند . این ریش تراش بسیار منعطف بوده و در 8 جهت انعطاف پذیر قابلیت اصلاح موها را دارد. 

از ویژگی منحصر به فرد اصلاح صورت ماشين اصلاح صورت براون 7893S Braun ضد آب بودن آن میباشد که میتوان از آن برای اصلاح در حالت مرطوب، با فوم یا ژل اصلاح وحتی زیر دوش استفاده کرد.این ماشین به شما اجازه می دهد که سر ریش تراش را برای حداکثر کنترل در مناطق دشوار زیر بینی یا چانه خود قفل کنید. یک سری خط زن برای مرتب کردن و ایجاد خط ریش روی بدنه ریش تراش تعبیه شده که به صورت کشویی بالا می آید و به آسانی قابل استفاده میباشد . 

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف