ماشين اصلاح صورت براون 3010BT Braun

کد کالا : BF-۶۴
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۹۳۵,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

ماشين اصلاح صورت براون 3010BT Braun

ماشين اصلاح صورت براون 3010BT Braun

ممکن است خیلی از مواقع برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به غیر از اصلاح صفر صورت نیاز به گذاشتن ته ریش و یا پیرایش موی صورت و حتی سر داشته باشید. ماشين اصلاح صورت براون 3010BT Braun توانایی انجام هر سه کار را دارد.نصب تیغه پیرایش ریش و همچنین نصب شانه های اصلاح موی سر باعث میشود تا شما به راحتی موی صورت را پیرایش کنید.خیلی از مواقع ریش انقدر بلند شده است که نمیتوان آن را شیو کرد و نیاز به یک پیش اصلاح دارد.شما میتوانید با پیرایشگر ریش ابتدا موی صورت را کم کرده و سپس ان را از ته بتراشید.

ماشين اصلاح صورت براون 3010BT Braun دستگاهی با طراحی بسیار زیبا و مناسب برای اصلاحی راحت ، سریع و تمیز میباشد . طراحی بدنه ماشین اصلاح کاملا آرگونومیک است که کار با دستگاه را آسان کرده و خوش دست و سبک بوده همچنین تیغه های آن نیز از جنس استیل ضد زنگ میباشد . دندانه های این تیغه به صورت دایره ای طراحی شده اند که از بریدگی و التهاب بعد از اصلاح جلوگیری میکنند . ویژگی منحصر به فرد این ماشین اصلاح وجود سری فویل طراحی شده با تکنولوژی micro comb میباشد که با حرکت روی صورت موهای زیادی را از بین میبرد و سبب اصلاح سریع تر و با نتیجه بهتر میشود همچنین این سری به صورت قابل انعطاف میباشد و برای اصلاح تمام قسمت های صورت به کار میرود .

ماشين اصلاح صورت براون 3010BT Braun مجهز به خط زن نیز میباشد که از طریق آن میتوان خط ریش را به راحتی میزان کرد . 5 شانه در اندازه های 1 ،2 ، 3، 5 و 7 میلی لیتری مطابق نیاز شما روی خط زن قرار میگیرد تا شما بتوانید ته ریش یک دست و جذابی داشته باشید . توسط باتری قابل شارژ تغذیه میشود .برای استفاده بهینه از دستگاه در دور استفاده اول دستگاه را به مدت 4 ساعت در شارژ قرار دهید تا به صورت کامل شارژ شود و برای استفاده های بعدی تنها با 1 ساعت شارژ میتوانید به مدت 45 دقیقه از دستگاه استفاده نمایید .

ویژگی منحصر به فرد این ریش تراش ضد آب بودن آن میباشد که میتوان از آن برای اصلاح در حالت مرطوب، با فوم یا ژل اصلاح و حتی زیر دوش استفاده کرد. روی بدنه دستگاه دو چراغ ال دی قرار دارد که هنگام شارژ کامل به رنگ سبز در آمده و روشن میشود .. مخزن دستگاه را نیز میتوان با شانه موجود در جعبه نظافت کرد . کارکرد با ولتاژ جهانی در بازه 100 تا 240 ولت این امکان را به شما می دهد تا در تمام سفر ها بتوانید دستگاه را همراه با خود داشته باشید و از آن استفاده نمایید.

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف