قاب سیلیکونی آیفون X صورتی iPhone X Silicone Case - Pink Sand

کد کالا : BF-۱۱۸
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۱۱۰,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

قاب سیلیکونی آیفون X صورتی iPhone X Silicone Case - Pink Sand

قاب سیلیکونی آیفون X صورتی iPhone X Silicone Case - Pink Sand

قاب سیلیکونی آیفون X صورتی iPhone X Silicone Case - Pink Sand بسیار با کیفیت و محصول کمپانی اپل می باشد این کاور کاملا اوریجینال بوده. شاید بتوان یکی از مهم ترین دلایل موفقیت اپل در ساخت هر محصولی را تلاش برای طراحی دقیق دانست. به علاوه اینکه اپل همواره سعی داشته تا همه محصولاتش را با زبان طراحی بی نقص خود؛ و کاملا سازگار با محصولات خودش تولید کند. به همین دلیل میتوان شاهد سازگاری بی نظیری میان محصولات اپل بود. از انطباق سخت افزار با سیستم عامل گرفته؛ تا سازگاری لوازم جانبی با تک تک محصولات دیگر، باعث شده تا تمام محصولات ساخت اپل حتی در حوزه لوازم جانبی نیز بهتر از دیگر محصولات باشند.

قاب سیلیکونی آیفون X صورتی iPhone X Silicone Case - Pink Sand دارای ابعاد مناسب برای گوشی موبایل آیفون X است. این کاور به علت طراحی مناسب هنگام استفاده به کاربر حسی خوشایند القا می کند. لازم به ذکر است قاب حاضر در رنگ های مختلف موجود می باشد . از دیگر ویژگی های آن می توان به محافظت کامل از دور تا دور دستگاه و پشت اشاره کرد. کیفیت طراحی و ساخت آن باعث شده که کار با دکمه ها و دسترسی به درگاه های دستگاه آسان تر از همیشه باشد.

قاب سیلیکونی آیفون X صورتی iPhone X Silicone Case - Pink Sand با طراحی دقیق ساخته شده تا به طور کامل از گوشی آیفون X شما در برابر ضربه محافظت کند. طراحی ظریف جایگاه دکمه ها باعث میشود در هنگام فشار دادن دکمه ها، حس خوبی داشته باشید. جنس این قاب از سیلیکون نرم ساخته شده و از لطافت خاصی برخوردار است. 

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف