تا ۷%تخفیف

شارژر بی سیم یوسمز US-CD29 Usams Wireless Charger

کد کالا : BF-۶۸
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت اصلی : ۱۸۰,۰۰۰ تومان
تخفیف برای شما : ۱۲,۰۰۰ تومان
168000
مبلغ پرداختی شما : ۱۶۸,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

شارژر بی سیم یوسمز US-CD29 Usams Wireless Charger

شارژر بی سیم یوسمز US-CD29 Usams Wireless Charger

شارژرهای بی سیم به طور معمول از القای مغناطیسی استفاده می کنند. با قراردادن گوشی یا گجت بر روی شارژر و اتصال آن به پریز برق، انرژی الکتریکی در سیم های دستگاه به جریان میفتد و در نتیجه یک میدان مغناطیسی شکل می گیرد. باید توجه داشت که برای استفاده از این شارژر دستگاه شما باید از سیستم شارژ بی سیم Qi پشتیبانی کنند. برای استفاده از این شارژر همچنان با کابل برق برای پایه درگیر هستین اما به عنوان مثال می توان یک شارژر بی سیم را در زیر سطح میز نصب کرد و با قرار دادن موبایل روی میز، از شارژ بی سیم بهره مند شد. حتی به لطف تشدید مغناطیسی می توان با قرار دادن چند گجت روی یک پد شارژ، همه را با هم شارژ کرد. علاوه بر این، باید به این موضوع نیز اشاره کرد که شارژرهای Qi در حالت غیر فعال، مصرف انرژی چندانی ندارند. بلکه آن ها در حالت غیر فعال از میزان انرژی کمی بهره می گیرند و تنها با شناسایی یک دستگاه، میزان انرژی خروجی را افزایش می دهند.

شما می توانید ظاهر میز خود را با استفاده از شارژر بی سیم از کابل های شارژر تمیز و زیبا نگه دارید. شارژر بی سیم یوسمز US-CD29 Usams Wireless Charger برای دستگاه هایی می باشد که سیستم شارژ سریع هستند اما با این حال دستگاه هایی که شارژ سریع نیستند را نیز شارژ می کند البته Usams Sedo به طور خودکار تشخیص می دهد که آیا دستگاه شما شارژ سریع را پشتیبانی می کند یا خیر.البته باید توجه داشت که آیا دستگاه شما از شارژ بی سیم (Qi) پشتیبانی می کند. اگر گوشی هوشمند شما یک شارژر بیسیم داخلی نداشته باشد شما نمی توانید از شارژر استفاده کنید.

شارژر بی سیم یوسمز US-CD29 Usams Wireless Charger گزینه ی بسیار مناسبی برای شارژ گوشی شما به سبک مدرن و راحت تری می باشد پس اگر گوشی شما از Qi پشتیبانی می کند در خرید این شارژر درنگ نکنید.

 

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف