شارژر بی سیم ایکس او Xo Wireless Charger WX002

کد کالا : BF-۸۶
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۱۹۰,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

شارژر بی سیم ایکس او Xo Wireless Charger WX002

شارژر بی سیم ایکس او Xo Wireless Charger WX002

شارژرهای بی سیم به طور معمول از القای مغناطیسی استفاده می کنند. با قراردادن گوشی یا گجت بر روی شارژر و اتصال آن به پریز برق، انرژی الکتریکی در سیم های دستگاه به جریان میفتد و در نتیجه یک میدان مغناطیسی شکل می گیرد. باید توجه داشت که برای استفاده از این شارژر دستگاه شما باید از سیستم شارژ بی سیم Qi پشتیبانی کنند. برای استفاده از این شارژر همچنان با کابل برق برای پایه درگیر هستین اما به عنوان مثال می توان یک شارژر بی سیم را در زیر سطح میز نصب کرد و با قرار دادن موبایل روی میز، از شارژ بی سیم بهره مند شد. حتی به لطف تشدید مغناطیسی می توان با قرار دادن چند گجت روی یک پد شارژ، همه را با هم شارژ کرد. علاوه بر این، باید به این موضوع نیز اشاره کرد که شارژرهای Qi در حالت غیر فعال، مصرف انرژی چندانی ندارند. بلکه آن ها در حالت غیر فعال از میزان انرژی کمی بهره می گیرند و تنها با شناسایی یک دستگاه، میزان انرژی خروجی را افزایش می دهند.

شما می توانید ظاهر میز خود را با استفاده از شارژر بی سیم از کابل های شارژر تمیز و زیبا نگه دارید. شارژر بی سیم ایکس او Xo Wireless Charger WX002 برای دستگاه هایی می باشدکه سیستم شارژ سریع هستند اما با این حال دستگاه هایی که شارژ سریع نیستند را نیز شارژ می کند البته باید توجه داشت که این شارژر مناسب گوشی هایی می باشد که از شارژ بی سیم (Qi) پشتیبانی می کند. اگر گوشی هوشمند شما یک شارژر بیسیم داخلی نداشته باشد شما نمی توانید از شارژر استفاده کنید.

شارژر بی سیم ایکس او Xo Wireless Charger WX002  دارای گواهینامه کیفیت: FCC، CE، RoHS می باشد دارای یک پورت USB ورودی می باشد و ولتاژ خروجی این شارژر 5V / 2A همچنین ولتاژ ورودی آن 5V / 2A میباشد.  فرکانس شارژ این دستگاه نیز با قدرت 110-205 کیلو وات می باشد.شارژر بی سیم ایکس او Xo Wireless Charger WX002 گزینه ی بسیار مناسبی برای شارژ گوشی شما به سبک مدرن و راحت تری می باشد پس اگر گوشی شما از Qi پشتیبانی می کند در خرید این شارژر درنگ نکنید.

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف