تا ۱%تخفیف

اپيلاتور براون سری 9 Braun Silk Epil 9-961e Epilator

کد کالا : BF-۷۳
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت اصلی : ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف برای شما : ۱۷,۰۰۰ تومان
1333000
مبلغ پرداختی شما : ۱,۳۳۳,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

اپيلاتور براون سری 9 Braun Silk Epil 9-961e Epilator

اپيلاتور براون سری 9 Braun Silk Epil 9-961e Epilator

اپيلاتور براون سری 9 Braun Silk Epil 9-961e Epilator سریعترین و دقیقترین اپیلاتور برند بروان می باشد که به صورت خشک و مرطوب کار میکند و حتی ریزترین موها را از ریشه در میاورد تا 4 هفته پوستی صاف و شفاف داشته باشید.برس جدید لایه بردار عمیق به آن اضافه شده و باعث کاهش رشد مو شده و 6 برابر از اسکراب موثر تر است.برس لطیف کننده آن به طور قابل توجهی پوست بدن را شفاف و صاف میکند.سری اضافه شده مناسب برداشتن موهای نقاط حساس میباشد همچنین جدیدترین بخش اضافه شده پد ماساژ میباشد که با افزایش حرکت خون در رگ های پوست باعث سلامت و جایگزین شدن پوست نو میشود.

اپيلاتور براون سری 9 Braun Silk Epil 9-961e Epilator دارای 40 موچین از جنس استیل ضدزنگ دارد که به کمک آن‌ها می‌توان در زمان کمتر، به نتیجه‌ی مطلوب رسید. این اپیلاتور دارای سری‌های مختلفی است که هر سری استفاده‌ی مخصوص به خود را دارد. موچین‌های سری موکن روی غلتکی چرخشی قرار دارند و با طراحی خاص خود، از قابلیت کندن موهای بسیار کوتاه تا 0.5 میلی‌متر برخوردارند. در دو طرف این غلتک، دو رول ماساژور و پلاستیک‌های زائده‌دار قرار داده شده است تا سر اپیلاتور راحت‌تر روی پوست حرکت کند و احساس بهتری را فراهم آورد. روی غلتک علاوه‌بر موچین‌ها، زائده‌های پلاستیکی بسیار ریز با سر گرد قرار دارد که وظیفه‌ی آن‌ها بلند‌کردن موها و هدایت آن‌ها به سمت موچین‌هاست. به کمک این زائده‌ها، حتی موهای خوابیده هم از چنگ موچین‌ها رهایی ندارند. برای اینکه تماس بهتری بین پوست و سر اپیلاتور برقرار شود، می‌توان از پوشش پلاستیکی بدون ماساژور استفاده کرد. در پشت دستگاه، دکمه‌ای قرار دارد که به کمک آن سر دستگاه آزاد می‌شود و می‌توان سر دیگری روی آن قرار داد. سری شیور برای قطع‌کردن موها در نزدیک‌ترین حالت به پوست استفاده می‌شود که البته برای کوتاه‌کردن موها، یک شانه‌ی نیمه‌شفاف روی آن قرار می‌گیرد. علاوه‌براین‌ها دو برس لایه‌بردار نرم و زبر نیز همراه دستگاه ارائه شده است که روی سری مخصوص به خود نصب می‌شوند.

اپيلاتور براون سری 9 Braun Silk Epil 9-961e Epilator کاملا ضدآب است و می‌توان با استفاده در حمام و زیر آب گرم به نتیجه‌ی مطلوب‌تری رسید. سرعت چرخش سر اپیلاتور قابل‌تغییر است و توسط دکمه‌ی چرخشی روی بدنه، قابلیت تغییر سرعت بین دو وضعیت آرام و سریع وجود دارد. بالای این دکمه، یک چراغ نیز قرار داده شده است که با روشن‌کردن موضع، دید بهتری را فراهم می‌آورد. در پایین این دکمه نیز نشانگر باتری قرار دارد که در حالت روشن‌کردن دستگاه به رنگ سبز دیده می‌شود. 9-961e به باتری قابل‌شارژ مجهز شده است که با یک ساعت شارژکردن، انرژی لازم را برای 40 دقیقه کارکردن با دستگاه فراهم می‌آورد. بدنه‌ی اپیلاتور دارای طراحی ارگونومیک است و پشت آن شیارهایی دارد که احتمال لیزخوردن دستگاه از دست را کم می‌کند. 

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف