اپيلاتور براون سری 7 Braun Silk Epil 7-561 Epilator

کد کالا : BF-۷۴
Rated 5/5 based on 11 customer reviews
قیمت : ۸۸۹,۰۰۰ تومان
درآمد از طرف رابط : ورود کد رابط
معرفی محصول به دیگران :
آموزش کسب درآمد
بهترین تخفیف

اپيلاتور براون سری 7 Braun Silk Epil 7-561 Epilator

اپيلاتور براون سری 7 Braun Silk Epil 7-561 Epilator

اپيلاتور براون سری 7 Braun Silk Epil 7-561 Epilator با طراحی بدنه شیک و ارگونومیک است و به راحتی ریزترین موهای بدن و صورت را در کمترین زمان ممکن از بین می برد. مزیت ویژه این دستگاه کاملا ضدآب بودن آن است و قابلیت استفاده در حمام و زیر دوش را نیز دارد. از ویژگی های این دستگاه تعداد سری های آن می باشد که علاوه‌بر سری موکن، 5 سری دیگر برای استفاده بدن ، پا و صورت می باشد. سری موکن دارای 40 موچین از جنس استیل ضدزنگ است که روی غلتکی چرخان قرار دارند. این موچین‌ها با طراحی خاص خود، قابلیت کندن موهای بسیار کوتاه تا 0.5 میلی‌متر را دارند. در دو طرف این غلتک دو رول ماساژور قرار داده شده تا سر اپیلاتور راحت‌تر روی پوست حرکت کند و احساس بهتری را فراهم آورد.

روی غلتک علاوه‌بر موچین‌ها، زائده‌های پلاستیکی بسیار ریز با سر گرد قرار دارد که وظیفه‌ی آن‌ها بلند‌کردن موها و هدایت آن‌ها به سمت موچین‌هاست. به کمک این زائده‌ها، حتی موهای خوابیده هم از چنگ موچین‌ها رهایی ندارند. برای اینکه تماس بهتری بین پوست و سر اپیلاتور برقرار شود، می‌توان از پوشش پلاستیکی بدون ماساژور استفاده کرد و یا می‌توان پوشش باریک مخصوص نواحی محدود را روی موکن قرار داد. در پشت دستگاه دکمه‌ای قرار دارد که به کمک آن سر دستگاه آزاد شده و می‌توان سر دیگری روی آن قرار داد. مثلاً می‌توان برای کندن موهای صورت، از سری موکن باریک استفاده کرد. سری شیور برای قطع‌کردن موها در نزدیک‌ترین حالت به پوست استفاده می‌شود که البته برای کوتاه‌کردن موها، یک شانه‌ی نیمه شفاف روی آن قرار می‌گیرد.

. سرعت چرخش اپيلاتور براون سری 7 Braun Silk Epil 7-561 Epilator قابل‌تغییر است و توسط دکمه‌ی چرخشی روی بدنه، قابلیت تغییر بین دو وضعیت آرام و سریع وجود دارد. بالای این دکمه، یک چراغ نیز قرار داده شده که با روشن‌کردن موضع، دید بهتری را فراهم می‌آورد. در پایین این دکمه نیز نشانگر باتری قرار دارد که در حالت روشن‌کردن دستگاه، به رنگ سبز دیده می‌شود. 7-561 به باتری قابل شارژ مجهز شده که با یک ساعت شارژ‌کردن آن، انرژی لازم برای 40 دقیقه کارکردن با دستگاه را فراهم می‌آورد. 

براون هر امکاناتی را که بتوان برای یک اپیلاتور متصور شد در اپيلاتور براون سری 7 Braun Silk Epil 7-561 Epilator جمع‌آوری کرده است. این اپیلاتور با قابلیت‌های بالا که دست شما را در اصلاح در شرایط گوناگون باز می‌گذارد و می‌تواند جای تمام روش های سنتی و قدیمی را با دقتی بسیار بالا و نتیجه‌ای فوق‌العاده بگیرد. حساس بودن پوست شما و ظهور جوش‌ها و زخم‌های کوچک بعد از اصلاح دیگر یک نگرانی همیشگی نیست. شما می‌توانید حتا زیر دوش و با استفاده از جریان آب گرم از یک اصلاح سریع، کامل و بدون نقص لذت ببرید. 

درحال آماده سازی

محصولات مشابه

دانلود اپ بنف

آخرین نسخه اپلیکیشن بنف

  • دانلود اپ بنف
  • دانلود اپ بنف